Sayfa Yükleniyor
SEPETİM
ELECTRADA Online Satış Sistemi
10.000₺ ve üstü Kargo Ücretsiz
10.000₺ ve üstü Kargo Ücretsiz

20 yıldır edinilmiş bilgi ve tecrübe birikimlerimizi birleştirerek, alternatif ürün ve marka oluşturan bir ürün tedarikçisi, danışanlarımıza karşı hem satış hem de yönetim anlamında ezberleri bozan bir danışmanlık firması, odağımızda ki süreç yönetimi ve her amaca uygun, araştırmacı ve gerçek bir çözüm ortağı hedefleri doğrultusunda ALTERNATİF ÇÖZÜMLER sloganı ile 2020 yılında kurulduk.

Kurulduğu günden itibaren, danışanlarına ve müşterilerine sunduğu alternatifli çözümler ile bir satınalma bölümü gibi çalışmaktadır. Her amaca uygun markalar ile alternatifli çözüm ortağı, müşterilerinin ve danışanlarının başarılarını desteklemek için yenilikçi ve güvenilir bir iş ortağı olma yolunda çalışmalarını hedeflemektedir.

Hedefleri doğrultusunda yasalara ve etik kurallara riayet ederek, satınalma danışanlarının daima yanında olmakta ve sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek alternatifli çözümler üretmektedir. Bayilik ve Distribütörlükleri ile sadece satış odaklı değil teknik konuda da gerekli desteği vermektedir.

Electrada olarak;

Hedefimiz

Danışan ve müşterilerimizin tüm satınalma taleplerini titizlik ile değerlendirerek, teknik yeterlilik, kalite, yatırım ve kullanım maliyetlerini göz önüne alarak gerekli teslim süresinde gerçek çözümler sunmak ve güven sağlamaktır.

Öncelikli düşüncemiz;

Hedeflerimizi ulusal boyutta tutarak, hizmet kalitesini ülkemizin her köşesine eşit ve uygun olarak yaymaktır.

“ELECTRADA ENERJİ ALTERNATİF ÇÖZÜMLER”